Znakovi pred porod

PRIKAZ POSTOVA:
  • 2in1
  • 2.6.2009 12:47:06
  • Bodova: 732
Prvotni odgovor od malena

ja vec dva dana imam bolove..dolje me boli i to kosti kao da mi se sire smiley13 leda me zabole da hoddati nemogu,jucer pak nisam mogla hodat niti do wc-a, a isto mi je doslo to probadanje,danas je manje sto se tiice probadanja,,ali kontrakcija ima sve vise smiley13.... ja se iskreno nadam da je to ta priprema tjela..jer ja fakat nezelim jos rodit...makar jos 3 tjedna da izguram pa onda nek bude sta bude... 
isto tak kad hodam nis neosjetim ali kad legnem uh osjetim... ruzni bolovi...daju se pretrpit nije to nesto ali je neugodno..neznam ..nisam nikad to dozivila

Malena, to je samo priprema za porod, ne brini. Još će Delilah nakupiti bar 1 kg prije nego se odluči izaći van. smiley17
Al' da je osjećaj gadan - jest. Najrađe bi se uhvatila rukama među noge i cvilila. smiley_171

Moderator(ica)
  • malena
  • 2.6.2009 12:54:15
  • Bodova: 31317
Prvotni odgovor od 2in1

ja vec dva dana imam bolove..dolje me boli i to kosti kao da mi se sire smiley13 leda me zabole da hoddati nemogu,jucer pak nisam mogla hodat niti do wc-a, a isto mi je doslo to probadanje,danas je manje sto se tiice probadanja,,ali kontrakcija ima sve vise smiley13.... ja se iskreno nadam da je to ta priprema tjela..jer ja fakat nezelim jos rodit...makar jos 3 tjedna da izguram pa onda nek bude sta bude... 
isto tak kad hodam nis neosjetim ali kad legnem uh osjetim... ruzni bolovi...daju se pretrpit nije to nesto ali je neugodno..neznam ..nisam nikad to dozivila

Malena, to je samo priprema za porod, ne brini. Još će Delilah nakupiti bar 1 kg prije nego se odluči izaći van. smiley17
Al' da je osjećaj gadan - jest. Najrađe bi se uhvatila rukama među noge i cvilila. smiley_171
jesi probala masirat?? ja jesam sinoc ali neznam dok traje manje boli ..al nemogu se nostop cackat dole smiley12

• 2in1
  • 2.6.2009 13:00:14

jesi probala masirat?? ja jesam sinoc ali neznam dok traje manje boli ..al nemogu se nostop cackat dole smiley12

Nisam, jer osjećam bol kod kostiju, baš kod zglobova i ne vjerujem da bi masaža što pomogla. smiley13

Moderator(ica)
  • ive
  • 2.6.2009 13:07:28
  • Bodova: 20295
cure samo da izgurate još malo i bit će super.a bolovi će nestati pred sami početak poroda.meni je zadnji dan bio totalno miran kao da se mala stišala pred izlazak smiley180 Ive2009-06-02 13:07:44

Moderator(ica)
  • malena
  • 2.6.2009 13:07:35
  • Bodova: 31317
Prvotni odgovor od 2in1

Nisam, jer osjećam bol kod kostiju, baš kod zglobova i ne vjerujem da bi masaža što pomogla. smiley13
i meni je kod kostiju smiley13 ja trljam ali isto je ..onak malo manje kad utrne meso smiley12..ma ajd jos malo imas za progurat... smiley17

• 2in1
  • 2.6.2009 13:13:16
Prvotni odgovor od Ive

cure samo da izgurate još malo i bit će super.a bolovi će nestati pred sami početak poroda.meni je zadnji dan bio totalno miran kao da se mala stišala pred izlazak smiley180

To sam isto htjela pitati - kako znaš da se beba smirila? Čitala sam da je jedan od simptoma pred porod i smirivanje bebe. Mislim, kako znaš da se smirila zbog poroda, a ne zato jer jednostavno spava? smiley17 koliko dugo je bila mirna prije nego si shvatila da počinje porod?

Moderator(ica)
  • ive
  • 2.6.2009 13:23:29
pa čuj ona je bila dosta aktivna beba.i danas je smiley180 nekad sam ju znala osjetiti kasno u noći oko 2 h i ujutro oko 6 h.a dan pred porod jednostavno nisam ništa osjetila baš ništa.možda jedan blagi udarac koji je bio slab dosta.i zabrinula sam se.ja paničarka odmah zvala ginekologa,koji je tad rekao da sam blizu termina i da se beba vjerojatno smirila jer i ona skuplja snagu za van.hehehe i tako su mi svi rekli.

Moderator(ica)
  • ive
  • 2.6.2009 13:24:49
zaboravila napisati.eh pa čitav dan prije samih početnih trudova ju nisam osjetila.dakle malo više od 24 sata nije bilo lupkanja.a taj sam se dan dobro opustila uz tv i čips smiley188

• sneki
  • 2.6.2009 13:45:48
  • Bodova: 6838
Curke, mene sad već bole kosti, leđa, maternica, ali to je vjerojatno normalno, kad se u početku sve širi, zar ne?!smiley13

• 2in1
  • 2.6.2009 14:42:25
Prvotni odgovor od Sneki

Curke, mene sad već bole kosti, leđa, maternica, ali to je vjerojatno normalno, kad se u početku sve širi, zar ne?!smiley13

Pa, dobro, ne sjećam se sad baš kad je mene počelo boljeti, al' znam definitivno da su me prepone boljele i ranije, oko 20 i nekog tjedna, pa je prestalo. Što se drugih bolova tiče, leđa su me boljela u navratima, najčešće nakon hodanja, a probadanja u jajnicima i trbuh općenito zbog rasta bebe i rastezanja konstantno. E, sad... Ne znam dal' si mislila na takvu vrstu bolova.

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".