Vjerovali ili ne

PRIKAZ POSTOVA:
Moderator(ica)
  • -nany-
  • 17.10.2012 8:04:52
  • Bodova: 95442

Najstariji otac: Dobio sina s 96 godina i 'srušio' vlastiti rekord

Ramajit Raghav iz Indije živio je u celibatu do prije 10 godina, kada je upoznao suprugu. Poželio je dva sina i, kako tvrdi, uz božju milost želja mu je ispunjena

Utorak, 16. 10. 2012. u 19:00, zadnja izmjena prije 11 sati i 30 minuta   Piše: Maja Blažević

Loading%20...
  FlashNewsToday.com Prvog sina dobio je prije dvije godine Sljedeća slika

Ramajit Raghav iz Indije je dokaz da se čuda događaju nakon što je u 96. godini postao otac i tako potvrdio titulu najstarijeg oca na svijetu. Naime, prvo dijete dobio je u studenom 2010. godine i već tada je tvrdio da je najstariji otac. Njegova žena  Shakuntala Devi (52) rodila mu je drugog sina 5. listopada. 

Raghav je izrazio želju za drugim djetetom malo nakon rođenja prvog sina Vikramjeeta. Iako je nakon rođenja bio ushićen, odlučio je da je najbolje da se njegova žena sad podvrgne sterilizaciji. Osim što za sebe tvrdi da je najstariji otac na svijetu, ponosno ističe i da je do prije 10 godina, kada je upoznao suprugu, živio u celibatu. 

- Kada smo ostali zajedno odlučili smo da našu obitelj želimo proširiti i težili smo za dvojicom sinova. Uz božju milost, naša želja je ispunjena, rekao je Raghav, a prenosi The Times of India.

Raghav se svako jutro budi u pet sati i odlazi raditi u polje, ali popodne si priušti sat ili dva odmora. Strogi vegetarijanac koji se u mladosti bavio hrvanjem spavati ide prije osam sati navečer. 

Izvor: www.24sata.hr/

Moderator(ica)
  • feferonka
  • 17.10.2012 8:50:02
  • Bodova: 55026

kretenčina!

i spermiji s vremenom postaju sve nesavršeniji,da ne kažem neispravniji

vjerojatno će dijete kad tad patiti od bolesti koima je uzrok genetika

Moderator(ica)
  • feferonka
  • 23.10.2012 11:47:42
  • Bodova: 55026

idesh.net/lifestyle/dizajn/3d-crtezi-olovkom/

kako samo ovaj crta

pogledajte

fantastično

Moderator(ica)
  • -nany-
  • 24.10.2012 10:04:50
  • Bodova: 95442

www.24sata.hr/

Nevjerojatno: Nije fotografija, nacrtano je grafitnom olovkom!

Autor ove fenomenalne slike je Diego Fazio (22), samouki i višestruko nagrađivani genijalac, čija djela ostavljaju bez daha. Na ovome je radio 200 sati. Svaka mu čast

Srijeda, 24. 10. 2012. u 09:00, zadnja izmjena prije 56 minuta   Piše: 24sata
Diego%20Fazio,%20%20DiegoKoi,%20grafitna%20olovka,%20umjestnost%20

Moderator(ica)

Ovi crteži olovkom savršenstvo, a Snow sad sam pogledala taj članak...AddEmoticons04212 bolje da ništa ne govorim

• chadjava
  • 9.1.2013 11:28:46
  • Bodova: 57404
Jedna baka je na blagajni supermarketa i na redu je da plati. Iza nje u redu stoji jedna mlađa žena sa nestašnim sinom od 9 ili 10 godina. Sin stalno gura majčina kolica koja već 5-6 puta udaraju baku po nogama. Baka se okrene prema malom i zamoli ga da je prestane udarati. Pošto je mali nastavio udarati, baka se okreće njegovoj majci i kaže: "Zar ne možete reći vašem sinu da me ne udara?"
Mlada gospođa, bez uzbuđenja - hladno odgovara: "Ne! Moja metoda odgoja mu dozvoljava s...lobodu da radi što god želi, sve dok do njegove svijesti ne dođe da to što radi drugima nije ispravno. Znanstveno je dokazano da je ta metoda daleko efikasnija!"
U redu iza dame sa djetetom stoji jedan momak od nekih 20-ak godina, koji sve to pažljivo sluša, a u ruci drži teglu sa marmeladom. Kad je dama završila svoje objašnjenje metode odgoja, on otvori poklopac od tegle i mirno istrese cijelu teglu marmelade mladoj dami na glavu. Sva bijesna, van sebe, dama se okrene mladiću, a on hladnokrvno odgovara: "Znate, gospođo, ja sam odgajan slobodno, baš na isti način kao i vaš sin. I, evo, vidite rezultat!"
Starica se veselo okrene blagajnici i kaže: "Molim vas, stavite ovu teglu marmelade na moj račun!"

• svila
  • 9.1.2013 13:24:50
  • Bodova: 54808

Prvotni odgovor od chadjava

Jedna baka je na blagajni supermarketa i na redu je da plati. Iza nje u redu stoji jedna mlađa žena sa nestašnim sinom od 9 ili 10 godina. Sin stalno gura majčina kolica koja već 5-6 puta udaraju baku po nogama. Baka se okrene prema malom i zamoli ga da je prestane udarati. Pošto je mali nastavio udarati, baka se okreće njegovoj majci i kaže: "Zar ne možete reći vašem sinu da me ne udara?"
Mlada gospođa, bez uzbuđenja - hladno odgovara: "Ne! Moja metoda odgoja mu dozvoljava s...lobodu da radi što god želi, sve dok do njegove svijesti ne dođe da to što radi drugima nije ispravno. Znanstveno je dokazano da je ta metoda daleko efikasnija!"
U redu iza dame sa djetetom stoji jedan momak od nekih 20-ak godina, koji sve to pažljivo sluša, a u ruci drži teglu sa marmeladom. Kad je dama završila svoje objašnjenje metode odgoja, on otvori poklopac od tegle i mirno istrese cijelu teglu marmelade mladoj dami na glavu. Sva bijesna, van sebe, dama se okrene mladiću, a on hladnokrvno odgovara: "Znate, gospođo, ja sam odgajan slobodno, baš na isti način kao i vaš sin. I, evo, vidite rezultat!"
Starica se veselo okrene blagajnici i kaže: "Molim vas, stavite ovu teglu marmelade na moj račun!"

AddEmoticons04220 Super je AddEmoticons04246AddEmoticons04263

Prvotni odgovor od chadjava

Sjajno! AddEmoticons04257

Toliko je bolesno da i nemam što drugo za reći... AddEmoticons04269

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".