Upale mokraćnih kanala

PRIKAZ POSTOVA:
  • lejdi
  • 18.11.2009 17:35:46
  • Bodova: 7714

mogla bih ja probati taj persin i onu kombinaciju med+cimet.ne znam vise sta da radim inace me znalo uhvatit peckanje koje bi trajalao dan-dva i izlijecila bi ga uvin h cajem al ova mi sad traje vec sedmicu i trebala bih poc doktoru pa cu vam javit nalaze kad stignu.

brusnica caj od enciana nije mi pomogao.

Moderator(ica)
  • loknica
  • 18.11.2009 18:04:59
  • Bodova: 17717

to za peršin sam i ja čula od više žena da je dobro...

• roko1
  • 18.11.2009 18:10:21
  • Bodova: 850

kupi urosal lady tablete u ljekarni i popij 2x2 na dan dok ti ne stignu nalazi a onda ćeš najvjerojatnije dobiti antibiotik. vjeruj mi pomažu!!

editirano 18.11.2009 18:11:42 od roko1

• lejdi
  • 20.11.2009 18:15:16

dobila sam sinersul tablete i nisam morala nikakve nalaze vadit.vec nakon prve tablete sam se osjecala bolje, sretna sam sto ce me ovo proci samo da mi iscjedak ne pocne kao iz kabla...

• magnolija
  • 20.11.2009 18:23:19
  • Bodova: 32350

zasto si dobila ljekove bez nalaza, to je dosta neozbiljno,

sobzirom da to doktori često rade daju ti antibiotik širokok spektra djelovanja i peri, to što šteti više nego što pomaže moš misliti

• ellina
  • 20.11.2009 18:28:50
  • Bodova: 28187

ja si upravo kuham uvin čaj opet me počelo peći.. poludit ću više s tim..a nalaz urina u redu..

• anita698
  • 20.11.2009 20:29:35
  • Bodova: 1

ja sam se mucila s upalama mjehura 3,5 god i moram priznati da mi je caj od persina puno pomogao ,probala sam sve vrste antiobiotika i naravno nakon svake terapije upala bi se opet vracala,a najviše mi je pomogao ninur,on nije antibiotik nego uroantiseptik koji uništava bakterije i djeluje preventivno,tako da to dvoje svima preporucujem.

• _ava_
  • 20.11.2009 23:00:15
  • Bodova: 2433

ninur je i meni bio odličan, a inače napisala sam već pod drugom temom umeboshi šljive, jedino što djeluje meni i jako dugotrajan efekt, a brusnice su mi nula, najobičnija izmišljotina farmaceutske industrije, bar meni, nekima možda i pomaže

Moderator(ica)
  • loknica
  • 20.11.2009 23:51:14
  • Bodova: 17717

samo da pitam, jer vjerujem da sam pobrkala lončiće. Ninur NIJE antibiotik? ja mislila da je??!!! a sinersul sam jednom pila i jako mi teško pao na želudac...uh muke su to bile :(( ja već dvije godine se borim s upalom mjehura.. U ponedjeljak sam naručena na citološki...

• lejdi
  • 21.11.2009 0:16:47

ne znam kako mi je dao taj sinersul bez da sam vadila nalaze ali valjda cim je peckanje u pitanju radi se o E.Coli pa valjda na osonovu toga...

ma joj Mag sta sam ja sve pila od tih antibiotika  i sa nalazima pa ne bi bilo u redu,vratila bi se bolest,al ja samo znam da mi je sad lakse,a bome cu si kupit neki dugi topli kaput da mi pokrije dupe za svaki slucaj,a posluzit ce i za janike.

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".