Upale mokraćnih kanala

PRIKAZ POSTOVA:
  • lidija777
  • 28.9.2011 17:40:55
  • Bodova: 12

Ja trenutno pijem Ninur zbog upale bubrega i mokracnih kanala + Spasmex zbog bolova iako mi bas ne pomaze... Bolovi su toliko jaki da ne znam vise jel me boli bubreg, kuk, leđa, jajnici ili trbuh... Danas mi je 6. tebleta Ninura i ako mi jos od 4 ne bude bolje, doktorica mi je rekla da dodem ponovno... i uz sve to, naravno, litre Uvin H caja dnevno...

Ovo mi je prva upala bubrega u zivotu i nadam se da ce bit i zadnja... Koliko se vremenski takve upale dugo lijece?

• galla
  • 26.10.2011 17:21:39
  • Bodova: 16

Pročitala sam ovaj forum od poćetka još od kada ga je Loknica pokrenula i sad tek ništa ne znam!!! Svakom pomaže nešta drugo,a ja ću vam reći svoje muke i iskustva.... prije 3 tjedna me uhvatila nekakva neugoda pri kraju piškenja ,ne bih opisala kao pečenje,nego kao da mi kad završavam piškiti netko nešto izvlači iz koke...vrlo neugodno!!! Odmah sam otrčala kupiti Urosal lady  i čaj od brusnice i gle čuda!!! Napravila si još gore... Onda čitaj pa čitaj i shvatim ja da su urosal lady tablete istog sastava kao i uvin čaj!!! Dakle samo sam si pogoršala stanje jer ,cure moje NIKAKO NE PIJTE UROSAL LADY U KOMBINACIJI SA BILO KAKVOM BRUSNICOM!!!!  Koliko sam skužila Uvin čaj (iliti urosal lady,samo u tabletama-ista stvar) stvara lužnatu sredinu ,a brusnica kiselu i jedno drugo poništava!!! E...sad sam napravila pauzu od par dana sa kamilicom,pa danas krećem sa kapsulama od brusnice. Kupila sam od Natural W. kapsule od brusnoice 100 komada za 103 kune,po nekoj staroj cjeni. Možda sam trebala Encijanove pastile,al eto,gotovo je!!! Nadam se da sam vam pomogla sa svojim iskustvom u vezi Uvinog čaja iliti Urosala i brusnice....Ja nisam mogla vjerovati da nekakvi čajevi mogu napraviti toliku kalvariju u organizmu,mislila sam da će mi koka eksplodirati!!! I još nešta. Molim Loknicu da mi kaže kakav je to Amer čaj. Ako joj je stvarno trajno pomogao,naravno. Još jedno pitanje: Nije urinokultura valjda ono što se nekada zvalo cistoskopija??? Ako je to TO onda je to vrlo neugodno i nebi ja baš...Nadam se da se za urinokulturu samo daje mokraća na analizu...Pozdrav svima... 

editirano 26.10.2011 17:23:46 od galla

• kalimer0
  • 27.10.2011 0:18:01
  • Bodova: 39633

Galla, pa upravo to ja pričam otkad sam na forumu... Brusnica i Uvin H čaj nikako ne idu zajedno (i sve slično Uvinom čaju sa brusnicom)... I da, mislim da su ti i te od Natural W. kapsule isto dobre. Ja sam eto umisto njih kupila Encian... Bilo je koje ću pa eto bila blizu Enciana i kupila njihove pastile. Al kažem ti, pričala sam s doktoricom svojom i rekla je da ljudi hvale i jedno i drugo pa koje mi je prihvatljivije da kupim! 

• galla
  • 27.10.2011 9:24:23

Bubulejica hvala ti na odgovoru! Znam da to pričaš,mislim da sam od tebe to i naučila,samo sam prepričala svoje iskustvo dok još nisam znala!!! I naglasila...jer i prije sam prolistala na preskokce forum,a taj dio nisam vidjela...pa onda mislim DA SE VIDI!!!! Ja već imam osječaj da mi je malo bolje,a juče sam tek popila prvu tabletu brusnice. A ti,jesi se ti riješila problema?  Jesi išla na tu famoznu urinokulturu??? Kakav je postupak? Pozdravljam te....

Moderator(ica)
  • loknica
  • 28.10.2011 21:02:38
  • Bodova: 17743

evo curke, možda nekome pomogne, a o tome imamo i zasebnu temu, pa pogledajte:

http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/proizvodi/citrofit/

• galla
  • 4.11.2011 10:02:38

Nisam još probala citrofit,sad sam tek nabavila kapsule od brusnice. Od njih mi je puno bolje što se tiće lakšeg piškenja,ali sada me je izgleda opet dohvatila ureaplazma. Dakle neće proći bez doktora i antibiotika. Javit ću vam ishod...Zasad mogu reći samo da brusnica pomaže.... 

• iris-g
  • 6.11.2011 14:42:58
  • Bodova: 328

ja upalu vec lijecim mjesecima i cini mi se da nikad kraja..nikakav uvin h ne pomaze,pa ni brusnica.klavocini ni sinersuli..sad kaze der da ce me slati specijalisti..takodjer spasmex nimalo ne ublazava te bolove..kako kod okrenete,lijecenje je dugotrajno :((

• galla
  • 7.11.2011 22:24:28

Bila sam danas kod moje doktorice opće prakse i dala mi je antibiotik NOFLOX. Farmaceut mi je preporučio kapi Sinekolin. Piše u uputstvima da lijeće čitav niz bakterija i...i E coli i Candidu i još puno toga!!! Koštaju 65 kuna i nadam se da nije još jedna trgovačko -farmaceutska patka!!!! Kod ginića ću stići na red tek početkom idučeg mjeseca,a ako su svi problemi zbog mokračnih putova onda ću dotle i ozdraviti...nadam se :))) Dobro,ova moja ureaplazma je možda još uvjek tu,vidjet ćemo...Javit ću vam kako djeluje Noflox i magične kapi mog farmaceuta!!!!

• blonda25
  • 8.11.2011 6:58:21
  • Bodova: 26255

ja sam imala upalu...ako kojo će pomoći, pila sam MEDAZOLE, malo veće žute tablete, stvarno su grozne za piti, gorke, i teško ih je za progutati, ja sam obavezno nakon nje morala popiti nešto gazirano jer se fuj, ali stvarno pomognu...kako sam ih popila, imala već 7-8 mjesece poslije toga ništa

• dora2
  • 21.11.2011 20:23:21
  • Bodova: 2

Meni se čini da mi se upala javlja poslije konzumacije određene hrane i uz to izložena hladnoći, ne prođe ni dan dva i imam problem sa infekcijom tj. upalom. Posebno kad jedem jako slana jela, ili začinjena paprikom, kisela, pa čak i češće poslije nekih pripremljenjih slanih i paprikom začinjenih grickalica, a tek na to hladno gazirano piće. :) Vjerojatno je to zato što se jako začinjenom hranom  još više nadražuje upala ili se mijenja kiselost mokrače, pa se pokreče i  prisutna bakterija , ne znam. Kad se "izlječim", od mene ovisi što konzumiram u prehrani, koliko se čuvam od hladnoće i stresa, a ako na to ne pazim, opet sve ispočetka. Ustvari ne znam o čemu to ovisi, jer mi prije početka tih problema nije smetala ni grickalica, ni slano , ni ljuto, ni hladno gazirano :) 

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".