Strah od prvog seksa

PRIKAZ POSTOVA:
  • winniepooh
  • 25.8.2009 20:03:33
  • Bodova: 8285

Lubrikanti ti u dm-u koštaju oko 30 kuna. Imamo ti mi cijelu raspravu tu o lubrikantimasmiley173

ja ti toplo preporučam da ipak probate s kondomom. čak i dan nakon menge postoji vjerojatnost da ostaneš trudna.
neznam zašto misliš da ćeš biti manje nervozna bez kondoma? s kondomom s barem sigurna što se neželjene trudnoće tiče. ako se i dalje ne možeš opustiti možda da još malo pričekaš s tim seksom...

Prvotni odgovor od winnie pooh

Lubrikanti ti u dm-u koštaju oko 30 kuna. Imamo ti mi cijelu raspravu tu o lubrikantimasmiley173

ja ti toplo preporučam da ipak probate s kondomom. čak i dan nakon menge postoji vjerojatnost da ostaneš trudna.
neznam zašto misliš da ćeš biti manje nervozna bez kondoma? s kondomom s barem sigurna što se neželjene trudnoće tiče. ako se i dalje ne možeš opustiti možda da još malo pričekaš s tim seksom...

Ok, procitat cu tu temu smiley14

Ma, bolje da ja ostanem pri svojoj ideji s kondomom. Jer, kad izracunam-prvi dan nakon menge mi je recimo sesti dan ciklusa i bla bla bla.

Hvala svima na savjetima.

Moderator(ica)
  • donna
  • 25.8.2009 21:08:07
  • Bodova: 43155
Prvotni odgovor od zvijezdica

Prvotni odgovor od winnie pooh

Ok, procitat cu tu temu smiley14

Ma, bolje da ja ostanem pri svojoj ideji s kondomom. Jer, kad izracunam-prvi dan nakon menge mi je recimo sesti dan ciklusa i bla bla bla.

Hvala svima na savjetima.
ma ja mislim isto da ti je najbolje ideja kondom+lubrikant,bude sve sklisko pa imas veci osjecaj napaljenostismiley15

sretno

A kako lubrikant moze ostetiti kondom? Na sta onda trebam paziti kad ga budem kupovala?

• -lily-
  • 25.8.2009 23:29:23
  • Bodova: 42
Prvotni odgovor od zvijezdica

A kako lubrikant moze ostetiti kondom? Na sta onda trebam paziti kad ga budem kupovala?

najbolje ti je kupiti durex kondome i durex lubrikantic. onda si sigurna da nema problema jer je isti proizvodjac i na to paze.

Ako se ipak odlucis kupiti druge marke kupi obavezno neki lubrikant na bazi vode jer ti ne ostecuju latex kondom.

Ono sto nikad ne smijes pomijesti je latex kondom i lubrikant na bazi ulja (tj. "oil based") jer ti lubrikanti mogu i budu ostetili kondom.

evo klik na--> http://www.durex.com/hr-HR/Products/Lubes/Pages/PlayClassic.aspx
To ti je klasican lubrikant od durexa, mislim da dodje 30-40 kuna, i ima ga u DM-u

Ako nekoga zanima malo strucniji clanak na engleskom o uljima i latex kondomima moze ga procitati ovdje
http://www.walnet.org/csis/med_research/oilstudy.html
-Lily-2009-08-25 23:37:29

• sun
  • 26.8.2009 9:39:53
  • Bodova: 14476
Zvjezdica, obavezno prakticirati seks sa kondomom ili drugom zaštitom ako ne želiš bebu!
Ja sam ostala trudna zadnji dan menstruacije - ali sam željela bebusmiley17

Prvotni odgovor od SUN

Zvjezdica, obavezno prakticirati seks sa kondomom ili drugom zaštitom ako ne želiš bebu!
Ja sam ostala trudna zadnji dan menstruacije - ali sam željela bebusmiley17

Cestitam smiley1

Koristit cu zastitu smiley1

ljudi treba mi savjet....sa dečkom sa u vezi vec 4 mj...i volimo se...on se želi seksat sa mnom,a meni bi bilo prvi put dali da to učinim ili ne...najviše me strah od trudnoće...nezz sta da radim treba mi savjet

Moderator(ica)
  • donna
  • 12.9.2010 15:08:37
  • Bodova: 43155

premlada si za sex

to je moje osobno misljenje....a po tvom postu mi se cini i da on vrsi pritisak,zato defnitivno NE!

• -tonka-
  • 12.9.2010 15:15:21
  • Bodova: 29618

napisala si da on želi sex, a što ti želiš?

i jesi li psihički spremna, koliko znaš o zaštiti kad pišeš da se bojiš da ne zatrudniš? mislim da si premlada.

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".