Što ste sanjali?

PRIKAZ POSTOVA:
  • mala_mu
  • 2.7.2010 0:34:53
  • Bodova: 13869

Sanjala sebe u vjencanici i dragog u odijelu :-) Trcimo mi jednom ulicom u gradu i plesemo kao ludi .... prema nama idu neki momak i djevojka i takodje plesu. Meni onaj cvjetic sto se kite svatovi na nozi, kao to je sad fazon

edit: Sad sam procitala sta znaci sanjati da nosis vjencanicu - odbijate pomoc

editirano 2.7.2010 0:39:30 od mala_mu

• djevojce
  • 2.7.2010 9:52:29
  • Bodova: 7877

, san ti je prva liga

"Meni onaj cvjetic sto se kite svatovi na nozi, kao to je sad fazon "

• indy
  • 2.7.2010 9:55:53
  • Bodova: 10899

nešto prosto

• karaoke
  • 2.7.2010 9:56:48
  • Bodova: 18221

Prvotni odgovor od indy

nešto prosto

ni sanjala ni radila

• -matea-
  • 2.7.2010 9:58:23
  • Bodova: 14860

nemogu virovat,ja sanjala da me muž privaria,i sad dođem na forum i vidin ovu temu,koju btw nikad nisan vidila prije,hm....

• chadjava
  • 2.7.2010 9:58:32
  • Bodova: 56119

Prvotni odgovor od karaoke

Prvotni odgovor od indy

nešto prosto

ni sanjala ni radila

radila

a zaboravila šta sam sanjala

• malacrna
  • 2.7.2010 10:05:09
  • Bodova: 74

Prvotni odgovor od mala_mu

Sanjala sebe u vjencanici i dragog u odijelu :-) Trcimo mi jednom ulicom u gradu i plesemo kao ludi .... prema nama idu neki momak i djevojka i takodje plesu. Meni onaj cvjetic sto se kite svatovi na nozi, kao to je sad fazon

Aha, uglavnom ti to nije dobro sanjat   Pogotovo ako si bila baš u bijeloj vjenčanici.

• boakill
  • 2.7.2010 18:10:39
  • Bodova: 7730

uf...u zadnje vrijeme sanjam užasne stvari... 

zadnji san je bio da mi se buraz ubio u kupaoni i ja stajala pokraj njega..da se pištoljem,i pao...ja se skamenila,bio mrtav...nije se micao.. bili sami kod kuće..i da ja izašla iz kupaone..i zatim mama došla...i kažem joj..i idemo u kupaonu,on je pomaknut,i mama ga primi,a on živ,ranjen.... 

trznula se,probudila ono sva u panici od muke...

• lejdi
  • 3.7.2010 0:33:01
  • Bodova: 7778

da smo bile kod vile na kavi ja donna i jos netko je bio al se ne mogu sjetiti tko -to je prosla noc

a ova noc- nocne more od posla

• mala_mu
  • 3.7.2010 15:51:47
  • Bodova: 13869

Prvotni odgovor od malacrna

Prvotni odgovor od mala_mu

Aha, uglavnom ti to nije dobro sanjat   Pogotovo ako si bila baš u bijeloj vjenčanici.

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".