Sobno cvijeće

PRIKAZ POSTOVA:
  • leeloo
  • 1.3.2010 14:08:52
  • Bodova: 12483

hvala ti hvala ti

ovo - Prepoznaje se po karakteristicnim izdancima na kojima u proljece izrastaju cvjetovi. Ova orhideja nema dugacke cvijetne drske poput Phalaenopsisa vec cvjetovi nicu dirketno na stablu, tj na sazrelom, proslogodisnjem izdanku.

znači da nebi trebala rezati ocvjetale izdanke? kao kod phalenopsisa?

• amalijaaa
  • 2.3.2010 10:02:17
  • Bodova: 6242

cure ja sam kupila cvijet filadendron,zovu ga još i adam,e  cvjećarka mi je rekla da moram kupiti i ženski,jer inače navodno plače,adam ako nema eve,,i  stvarno on ispušta suze tj,višak vodemnavodno a dala sam mu samo 3 žlice,i već par dana ispušta na listovima  kapljice,jel ima tko iskustva s time i gdje mogu naći tu evu,,,,,,,,,,to je ujedno bio i poklon dragom al nisam znala da će cvijet plakati,ili su to samo bablje izmišljotine??

• lovely
  • 4.3.2010 12:22:04
  • Bodova: 15498

Ja si kupim svakih dva tri tjedna jedan lijepi cvijet u teglici jer je samo deset kuna u Konzumu. A na stol stručak ivančica ili mog najdražeg zumbulića jer mi onda cijeli stan miriši. 

• dragina
  • 4.3.2010 12:29:33
  • Bodova: 14501

ivančice  

amalijaaa...možda da stvarno probaš negdje nači Evu....??..u nekom većem vrtnom centru...???

• leeloo
  • 5.3.2010 12:21:48
  • Bodova: 12483

i ja volim cvijeće u teglici. ali ti konzumovski mi brzo propadnu. a pogotovo jaglaci

• amalijaaa
  • 5.3.2010 12:24:11
  • Bodova: 6242

morat ću potražiti Evu ,još uvik plačeeeeeeeeeeAdam,,,,,,,,,,,

Moderator(ica)
  • spirit
  • 5.3.2010 13:29:52
  • Bodova: 33614

Nisam još nikada čula za tu priču o Adamu i baš mi zgodno i romatnično zvuči...i j bih vjerojatno probala kupiti Evu..Svakako javi :)

• dragina
  • 5.3.2010 13:54:54
  • Bodova: 14501

baš mi je žao šta plače... ... probaj se raspitati okolo u tom vrtnim centrima.....netko će nešta znati o Evi 

Moderator(ica)
  • snow
  • 5.3.2010 14:03:30
  • Bodova: 39235

poslušaj cvječarku

• lovely
  • 17.3.2010 23:11:01
  • Bodova: 15498

Prvotni odgovor od leeloo

i ja volim cvijeće u teglici. ali ti konzumovski mi brzo propadnu. a pogotovo jaglaci

Poslušaj, kupi taj cvjetić, obično ga drže na podu, u teglici je, a ima ili crvene ili roze sitne sitne cvjetiće .. Rozi su šarmantniji .. I stavi ga samo na prozor, ja ga zaljevam samo jednom tjedno, ako i toliko .. A traje mi po mjesec-dva dana .. I onda opet kupim novi, deset kuna nije puno ..

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".