Nove anticelulitne stvari

PRIKAZ POSTOVA:
  • -mallena-
  • 5.12.2009 10:06:48
  • Bodova: 3142

Gledala sam na Opri emisiju o celulitu, bio je tamo neki ugledni liječnik i objasnio da se celulit ne može izliječiti i da ga se jednostavno mora prihvatiti i s njim živjeti. Sve te kreme, gelovi i tretmani stvaraju privid da je nestao, odnosno na određeni način se sloj kože i tkiva kojeg ima nešto malo iznad celulita na određeni način potakne da naotekne, nabuja i onda izvana sve djeluje glatko, iznutra ostane celulit. Moguće je skinuti masno tkivo u tom području, zato se nakon tih tretmana i dijeta čini kao da je celulit nestao (ustvari je nestala mast), ali celulit jednostavno ne može nikamo.

• _ava_
  • 5.12.2009 12:34:57
  • Bodova: 2404

jel se može on celulit zagladit šta s onim masažerima šta griju i imaju one bodljice pa vibriraju? Bila sam ga pronašla ovdje među proizvodima ali mi nitko ne zna reći ništa o tome, znam samo kad sam bila kod kozmetičarke da me ona osim rukama malo i s tim masirala i bolilo je... ali to je inače masažer za tijelo (kao leđa i sl) nije baš direktno za celulit

• -mallena-
  • 5.12.2009 12:44:36

Pa možeš, time opet iritiraš potkožno tkivo i dobije se efekt kao da se celulit malo povukao, ali pazi da ti ne popucaju kapilare. Naime, ako je prejaki masažer, i to je moguće.

Jako dobar efekt inače izaziva tretman s Guam blatom, može se raditi doma i puno jeftinije od tretmana kod kozmetičara. Ako se dobro sjećam, noge tj. mjesta s celulitom se namažu tim blatom (ima ga u DM-u i Mulleru) i zamotaju prozirnom folijom. Sad se mogu kupiti i nekakve gotove hlačice od folije koje se navuku na tijelo, a možeš i sama staviti prozirnu foliju, jeftinija je. To se onda tako drži mislim oko 40 min, ustvari uputstvo piše na Guam blatu.

• _ava_
  • 5.12.2009 12:48:25

ma guam blato mi je SAVRŠENO rekla sam nikad više bacit novac na kremu jer jedini efekt je imalo to blato i to prilično dugotrajan, ali sad mi mama misli sebi kupit taj masažer jer je bole leđa, a on ima 5 stupnjeva brzine, toplu i hladnu masažu, pa mi palo na pamet da pokušam....

• -mallena-
  • 5.12.2009 12:52:53

Ja sam svojevremeno pokušavala riješiti taj celulit i isto su mi sve kreme bile bezvezne u usporedbi s tim blatom. U zadnje vrijeme tj . zadnjih par godina mi se taj celulit nekako manje vidi (zanimljivo) pa se više njime ni ne bavim. Što se tiče masažera, treba isprobati, nikad se ne zna možda je to baš super stvar.

• _ava_
  • 5.12.2009 12:56:20

ne znam ako probam a bude imalo efekta odmah javim...al sad bi ga ja htjela pokazat a ne znam kako idem ga komentirat pa će se pojavit na početnoj strani...

• jolie
  • 6.12.2009 19:56:28
  • Bodova: 1137

kakvo je to blato, please objasni mi malo bolje moram to da nabavim

• _ava_
  • 6.12.2009 19:59:55

Guam imaš toplo i hladno, ja sam koristila toplo. Kupiš uz to i sauna hlače koje koštaju 20-ak kn, namažeš se, pa u prozirnu foliju, pa u te hlače. Dobro se pokriješ dekama, da bude što toplije i nakon 10-ak tretmana stvarno veliko poboljšanje. Jedna kutija ti je dosta za 5-6 tretmana. Je, dođe to sve skupa oko 400 kn, i moraš recimo počet  stim u 4,  5 mjesec ali jedino što nisu bile bačeni novci. Inače niti jedna krema meni nije djelovala ni najmanje a ovo blato...

• jubica
  • 7.12.2009 10:21:24
  • Bodova: 10431

ima li tko kakvih iskustava sa anticelulitnim hlačicama ?

Prvotni odgovor od ava28

Guam imaš toplo i hladno, ja sam koristila toplo. Kupiš uz to i sauna hlače koje koštaju 20-ak kn, namažeš se, pa u prozirnu foliju, pa u te hlače. Dobro se pokriješ dekama, da bude što toplije i nakon 10-ak tretmana stvarno veliko poboljšanje. Jedna kutija ti je dosta za 5-6 tretmana. Je, dođe to sve skupa oko 400 kn, i moraš recimo počet  stim u 4,  5 mjesec ali jedino što nisu bile bačeni novci. Inače niti jedna krema meni nije djelovala ni najmanje a ovo blato...

a gdje se kupe te sauna hlače? ima toga u dm-u ili apoteci?

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".