Nicanje zubića - simptomi

PRIKAZ POSTOVA:
  • zvjerka
  • 4.8.2009 11:19:16
  • Bodova: 2859
ajme da zubići joj idu,takav je i moj kad mu izlaze

• marti7893
  • 5.8.2009 8:22:55
  • Bodova: 1026
Ja se nadam da sam prošla prvu fazu zubica.
Marijeta ima 9 mjeseci i 8 zubiju nijednog nisan osjetila.

Mozda joj ogrlica od jantara pomaze neznan

Prvotni odgovor od Marti

<FONT face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" size=2>Kako mi Marijeta ima proljev i jučer temperaturu pitala sam pedijatricu da li je to od zubića na sto je ona rekla da je rano da dijete sa 3,5 mjeseci dobije zub najranije a Marijeta baš toliko sad ima...Pipala joj je desni i rekla da bi jako brzo zub mogao izbiti da joj jednog osjeca...

<FONT face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" size=2>Zanima je jesu vasa djeca imala proljev i temperaturu kad su im nicali zubici i koliko je to trajalo prije nego je zub izbio??
draqa nemas potrebe za briqu to je normalno u tom dobu,a narocito jos ako je beba napredna.......
zubici su pocelii....

Prvotni odgovor od lighty

dobro bitno je da ne bude keknkava zbog toga ...ja sam znala malenoj trljati desni s onom kremicom za desni tražiš u ljekarni...
daaa,kupi joj i glodalicu

• bodulka
  • 5.8.2009 17:29:33
  • Bodova: 71
moga isto muće desni,puno pjeni,nervozan je,jedino ga nosanje i to negdje vanka može nakratko dekoncentrirat..e da i teže spava..kupila sam gel a ogrlicu nisam našla..to mi je sad misija..

• erika12
  • 5.8.2009 17:48:36
  • Bodova: 1681
Erik slini od svojih 2 mjeseca, evo već ima skoro 4,5 mjeseci i još uvijek slini, samo sada i još prije si stavlja sve šta nađe u usta i grize, baš ga iritiraju. U zadnje dane sam primijetila da mi je baš nekako nervozan i zubić mu se ful nazire ispod mesa i nekako mu je nabubreno, ma mislim da će mu ubrzo izbiti. Pedica nam je rekla da mu se je već sa 2,5 mjeseca vidio zubić ispod mesa i da će mu rano izbiti. Eto mi čekamo i čekamo zubić, nadamo se da će mu izbiti šta prije da ga ne muči toliko.
A za te gelove sam čitala na dosta mjesta, čak su i doktori pisali, da u principu nije dokazano da oni pomažu kao oni sami, već da im pomaže kako im se trljaju desni, znači čisto pritisak i masažica desni sa prstima, tako da i ja tako Eriku radim, trljam mu desni samo sa prstima bez ikakvog gela i ful mi se pusti, očito mu paše.

Moderator(ica)
  • ella-ri
  • 5.8.2009 18:09:22
  • Bodova: 6439
Probajte pronaći te ogrlice od jantara....mojoj klincezi je nicanje zubića stvano genijano prošlo sada ima sve zubiće ali ogrlicu voli i ako je nešto nervozna odmah ju rukom traži oko vrata, jako je vezana za nju tako da ju i dalje ima non stop a sada čekamo jedino one zubiće koji izbijaju sa dvije godine....nadam se da će proći isto kao i izbijanje svih ranijih.

• sun
  • 6.8.2009 14:36:04
  • Bodova: 14476
Mala mi je dobila osip i proljev....slabo jede...slini...i sve gura u usta, da ne govorim o cendranju. Zovem pedicu nitko se ne javlja. Otići ću kasnije s njom, da pogleda iako mislim da su zubeki u pitanju. Grozni zubismiley13

• monyy
  • 6.8.2009 15:00:31
  • Bodova: 2596
SUN mozda su zubici,ali svakako otidji,prosli tjedan tako i moja malena ,prvo proljev,pa temperatura,pa povracanje,i sada jos nije vratila se u normalu,skroz ima slab apetit. Prije toga su joj izbila 3 zuba da nisam ni primjetila,a krenuo je jos jedan dugo joj je nateknuto i crveno,nikako da probije...mozda joj je bilo zbog toga,ali ima sada jako puno viroza,pa javite se lijecniku.        Ako bude kakva viroza(kao sto je nama ped. rekla,nije nam nista dala osim tekucinu za nadoknadu tecnosti zbog proljeva) onda sam ja otisla u ljekarnu i dali su mi sipkov caj i dobre bakterije,jer mi je bilo nemoguce da gledam djete slabo,jer joj ped nista nije dala. Sipkov caj valjda zatvara,a dobre bakterije za viruse

• sun
  • 6.8.2009 15:02:43
  • Bodova: 14476
Otići ću naravno..iako je ona ugl. super volje i onda naglo krene cendrati i gurati šaku u usta, nakon par minuta prestane i smije se! Mijenja raspoloženje non-stop, ali je zainteresirana za igru..nemam pojma. Otići ću pa neka vidi pedica!

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".