Loša iskustva s doktorima

PRIKAZ POSTOVA:
Moderator(ica)
  • -nany-
  • 19.11.2010 22:23:35
  • Bodova: 92388

Joj moja Lola, na ovoj temi bih mogla pisati danima, čini mi se i knjigu napisati... 12 godina borbe s leukemijom, 8 godina s dijabetesom (inzulin), anemija, trombocitopenija, kod djeteta ADHD...  Tata je nažalost umro ovog proljeća....

Idem dalje od ove teme...

• lola25
  • 19.11.2010 22:27:35
  • Bodova: 1462

oprosti,nisam znala...

bolje mu je tamo di je sad nego na ovom ludom svijetu-sigurno!

Moderator(ica)
  • -nany-
  • 19.11.2010 22:33:24
  • Bodova: 92388

Prvotni odgovor od lola25

oprosti,nisam znala...

bolje mu je tamo di je sad nego na ovom ludom svijetu-sigurno!

Pa nije baš tako Lola, ja bih ipak voljela da mi je živ....

• lola25
  • 19.11.2010 22:43:16
  • Bodova: 1462

mislila sam ako je bio teže bolestan pa se patio,naravno jasno mi je da bi svatko od nas volio više da mu je netko blizak živ pa makar bio i na aparatima...baš sam nedavno pričala sa mamom o pokojnoj baki i o istome tome,baka je bila u bolnici i kada joj je mama došla u posjet rekla joj je:"Blažo(tako mi se mama zove) moli Boga da me što prije uzme) koliko ju je bolilo,ja se sjećam da sam plakala kao rijetko kad jer sam ju prevoljela i molila Boga ma nek dođe kući,brinut ćemo se za nju,pit će lijekove,onaj očaj nekakav pod kojim bi pristala prodat dušu vragu samo da mi ne uzme voljenu osobu...došla je kući iz bolnice i za dva dana umrla,jednostavno dođe vrijeme kad ih moraš pustit...a moji su roditelji živi i nemogu uopće pomislit kako ću bez njih bez obzira što nisam djete,što sam osamostaljena i imam posao,ne ovisim o njima-financijski ali psihički veoma...znam da me taj dio života čeka a kako ću to podnijeti i dali će vrijediti ovo što sam napisala da im je tamo negdje sigurno bolje-nevjerujem..eto nanny sa malo dužim postom i ja bježim s ove teme,polako me rastužuje i deprimira!

• tnx-ende
  • 20.11.2010 1:44:58
  • Bodova: 10491

uh koja tema... meni je svako iskustvo s doktorima bilo loše

• nimfyca
  • 22.11.2010 13:25:44
  • Bodova: 37024

Prvotni odgovor od meg

uh koja tema... meni je svako iskustvo s doktorima bilo loše

• makyg
  • 24.11.2010 8:47:42
  • Bodova: 145

imala sam nekoliko loših iskustava s doktorima, a najgore mi je bilo kad mi je mali s godinu dana dobio fibru 40 i onda je ta fibra potraja iduća 3 miseca. doktor koji je pregledava uši nije vidija upalu uha, da bi na kraju dite završilo  u bolnici, primljeno kao "s upalom pluća", a s plućima sve super. u ta 3 miseca je popija 4 antibiotika!

još jedno vrijedno spomena, grozim se ženskih ginekologa. tri ženska ginekologa su me do sada pregledavala i sa sve tri je bilo iskustvo za plakanje,pogotovo u trudnoći. bez imalo osjećaja, stavljaju one sonde bez gledanja, ako ne ide, guraj jače (a ne ide jer nije pogodila rupu ;) ), tako da se sada držim isključivo muških ginekologa....

• nensi
  • 24.11.2010 9:10:46
  • Bodova: 16174

Prvotni odgovor od nany12

Joj moja Lola, na ovoj temi bih mogla pisati danima, čini mi se i knjigu napisati... 12 godina borbe s leukemijom, 8 godina s dijabetesom (inzulin), anemija, trombocitopenija, kod djeteta ADHD...  Tata je nažalost umro ovog proljeća....

Idem dalje od ove teme...

razumjem te draga,u potpunosti..

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".