Leg Magic

PRIKAZ POSTOVA:
  • hulahop
  • 10.1.2009 0:55:04
  • Bodova: 41
Sprava za vježbanje kod kuće LEG MAGIC
da li je netko ima i kakva su vaša iskustva, da li je se isplati kupiti ili je sve samo marketinška propaganda?

Curke očekujem vaša mišljenja....

Moderator(ica)
  • lola
  • 10.1.2009 9:21:19
  • Bodova: 20309
Moja mama ju je nedavno kupovala i veli da je super...Još se ne vide rezultati jer je prerano, ali ja sam je isprobala i boljeli su me svi mogući i nemogući mišići pa mislim da djeluje...1 runda vježbanja traje 13 minuta, ali si nakon toga gotov...Mislim da je to ok i ja ga planiram kupiti (samo ne origigi jer on ima cd koji ionako spržim od mame, a negdje je 300 skuplji od ''kopije'')...

• meli
  • 10.1.2009 11:04:40
  • Bodova: 30162
kakva je to sprava?

Moderator(ica)
  • lola
  • 10.1.2009 13:55:26

• hulahop
  • 10.1.2009 16:38:01
Prvotni odgovor od *Lola*

Moja mama ju je nedavno kupovala i veli da je super...Još se ne vide rezultati jer je prerano, ali ja sam je isprobala i boljeli su me svi mogući i nemogući mišići pa mislim da djeluje...1 runda vježbanja traje 13 minuta, ali si nakon toga gotov...Mislim da je to ok i ja ga planiram kupiti (samo ne origigi jer on ima cd koji ionako spržim od mame, a negdje je 300 skuplji od ''kopije'')...

Lola, gdje je tvoja mama kupila leg magic i koliko ga je platila? Koliko inace kosta bez cd? Koliko puta treba vjezbat dnevno, 13 minuta je dovoljno ili treba vise puta?

Moderator(ica)
  • lola
  • 11.1.2009 11:14:59
Kupila ga je u Mecatoneu za negdje 15 kn. Toliko je bez cd-a. Cd dobiješ u originalnom leg magicu, ali ona ga je spržila od tete koja je kupila original. Oni preporučuju 13 minuta 5 puta tjedno i kao onda se vide rezultati. S tim da je tih 13 minuta toliko teško (stvarno je!) da ne savjetuju bez razloga na početku da napraviš samo onoliko koliko možeš i da se nipošto ne forsiraš...kasnije ćeš moći svih 13 minuta odraditi. Možeš ti i više, ali ne na početku. Mislim da bi ako vježbaš 6 dana u tjednu ili svaki dan trebala za negdje 1-2 mj. vidjeti rezultate...

Ali ako ga kupiš, očekuj strašan muskulfiber nakon prvih par puta - nemoj odustati, to je normalno i bit će bolje.

Moderator(ica)
  • snow
  • 11.1.2009 11:18:53
  • Bodova: 51147
Zanimljivo ,očekujem izvješće o rezultatima smiley17

• hulahop
  • 11.1.2009 21:18:58

Kupila ga je u Mecatoneu za negdje 15 kn. Toliko je bez cd-a. Cd dobiješ u originalnom leg magicu, ali ona ga je spržila od tete koja je kupila original. Oni preporučuju 13 minuta 5 puta tjedno i kao onda se vide rezultati. S tim da je tih 13 minuta toliko teško (stvarno je!) da ne savjetuju bez razloga na početku da napraviš samo onoliko koliko možeš i da se nipošto ne forsiraš...kasnije ćeš moći svih 13 minuta odraditi. Možeš ti i više, ali ne na početku. Mislim da bi ako vježbaš 6 dana u tjednu ili svaki dan trebala za negdje 1-2 mj. vidjeti rezultate...

Ali ako ga kupiš, očekuj strašan muskulfiber nakon prvih par puta - nemoj odustati, to je normalno i bit će bolje.

Draga Lola, predpostavljam da si pogrijesila s cinjenicom da je tvoja mama platila Leg magic 15 kn ??????

Moderator(ica)
  • lola
  • 11.1.2009 23:34:13
Prvotni odgovor od hulahop

Draga Lola, predpostavljam da si pogrijesila s cinjenicom da je tvoja mama platila Leg magic 15 kn ??????

Naravno, ne znam što mi je došlo...Valjda sam se zamislila...htjela sam reći 500...Baš sam smiješna...smiley173

Moderator(ica)
  • snow
  • 12.1.2009 10:25:57
  • Bodova: 51147
vidjela sam to čudo i u quelleu -900 kn

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".