Izostanak mjesečnice

PRIKAZ POSTOVA:
Moderator(ica)
  • malena
  • 14.11.2009 10:48:48
  • Bodova: 31297

kao prvo od svega DOBRO NAM DOSLA

draga posimptomimakako si opisala i da ti kasni si trudna ali uvijek ima ALI ,pa je jako pametno sto si se narucila doktoru nego recimi dali si ti napravila ikako test za trudnocu otkako ti kasni ??

• nata20
  • 14.11.2009 10:55:52
  • Bodova: 15

Hvala, hvala

Nisam pravila test.. :(

Jednostavno sam si imala u glavi da idem odmah ginekologici da vidim što mi je ako nije trudnoća u pitanju.

Sada me tako strah i samo isčekujem taj utorak da saznam oću bit mama ili me glupa candida tako jako napala..

Moderator(ica)
  • malena
  • 14.11.2009 10:59:27

samo se opusti ,ma sve ce biti u redu ,eto najbolje da cekas  utorak pa  da ti igin potvrdi trudnocu.Ja se iskreno nadam trudnocii da ces nam doci i utorak i javiti se! Ato sa grudima na pocetku trudnoce je imeni bilo ,nekad jako osjetim a nekad kao da inisam odjetila tako da je to normalno nemoj se brinuti :)

• nata20
  • 14.11.2009 11:07:56

ah, hvala ti ali ubija me ovo isčekivanje.

Do možda prekjučer sam imala osjećaj kao da ću svaki tren dobiti a kažu da je i to jedan od simptoma trudnoće.

Sad samo imam grčeve u donjem dijelu trbuha. Ali ne često. 3 do 4 puta u danu.

U utorak ću odmah javiti što mi je.. A samo se nadam najboljem..

Moderator(ica)
  • malena
  • 14.11.2009 11:11:04

sve sto si sad napisala ja samtakve simptome imala iste,. :)) a te grceve sam imala  i do 4 mj trudnoce.ja na tvom mjestu nebi mogla cekat s testom :)))) 

i ja se nadam da je trudnoca

• nata20
  • 14.11.2009 11:53:26

ma cijelo vrijeme se predomišljam kupiti test ili ne, ali sada nekako nema ni potrebe kada ću još malo sve vidjet kod ginekologice...

hvala puno na podršci, pozdrav

• nata20
  • 17.11.2009 18:18:04

danas bila na pregledu i ustanovljena mi je cista na lijevom jajniku veća od 6 cm., al i još nešto postoji na maternici veličine 8 mm što izgleda ko mali plodić. al još ništa se ne zna. Tako me strah te ciste i daljnih pretraga

• boakill
  • 20.1.2010 16:08:15
  • Bodova: 7730

da ne otvaram novu temu...

ovako..kasni mi mjesečnica..test na trudnoću radila i pokazao je da nisam trudna...mjesečnice i dalje nema...

pregled kod ginekologa,da,da,,dogovoren je.

mjesečnicu imala redovito...sve bilo ok.sad zabrinuta..

šta vi kažete?imate kakva iskustva?isto tako..da li je moguće da mi kasni zato što.nakon posljednje menstruacije,sam imala  dosta svađa  sa dečkom..pa plakala..bila živčana..stres...itd..može li to biti razlog?sad sam u strahu,u brizi..da li i to utječe na dolazak mjesečnice?

nap.mi nešto,,da se smirim malo,utješim

• amy20
  • 20.1.2010 16:09:46
  • Bodova: 22580

da radi stresa ti može kasniti meni je znala kasniti oko mjesec dana kad sam bila pod stresom

• matejapet
  • 20.1.2010 16:14:21
  • Bodova: 2056

koliko ti kasni?

meni je znalo tako biti prije nego sam uzimala antibaby, zbog stresa mi je znala kasnit po tjedan , dva.

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".