I mi se trudimo

PRIKAZ POSTOVA:
  • tralala
  • 14.3.2012 15:01:58
  • Bodova: 3729

go tina, go tina

• tina_angel
  • 14.3.2012 15:05:51
  • Bodova: 701

He he, baš ste slatke! Hvalaaaaaa, ali čekat ćemo do petka, ako do tad ne dobijem eeeeee onda je već sumnjivo!!! Rekla sam, u subotu ujutro radim test!!!

Divne ste curkeeeeee, pusicaaaaaaa!!!

• loorna31
  • 14.3.2012 15:19:41
  • Bodova: 11349

tina nadam se da će biti veeeeeeeeeeeliki +.

• mare28-
  • 14.3.2012 15:33:32
  • Bodova: 2322

tina i od mene velike želje za +++++++++++++

mene menga rastura...blijeda sam ko papir i jedva čekam krevet...mrzim menguuuuuuuuu....užasno boli 

• tralala
  • 14.3.2012 15:34:46

mare draga žao mi je kaj te boli, tresni neku tabletu

vidimo se sutra :-)))))))

• smiths
  • 14.3.2012 15:37:16
  • Bodova: 2089

cure da vas pozdravim, evo me došla sam doma, zakurila sam na poslu sa temperaturom, nije visoka, ali osjećam se ko da me tenk pregazio .... cijelu noć nisam oka sklopila, ako nisam išla piškiti, onda su me mučnine držale budnom i cijelu noć glavobolja, al to mi je od povišene temp očito bilo.... uf... tako da je sad i službeno da ništa od mene na kavi sutra, ak će mi biti bolje, ujutro imam sistematski (organiziran na poslu), pa posao do kasnih noćnih sati, a ak ću kuriti s temp onda tek ne mogu doći

loorna što se mužića tiče, super je on.... bio mu je trenutni šok koji je prošao nakon 5minuta kad sam mu rekla (a bože moj, oboje znamo kako se rade djeca, kaj ne?), sad već ima spiku da si on želi curicu, mislim pitanje je kak će se snaći u svemu, ali zasada je ok

šaljem jednu steriliziranu pusu da vas ne zarazim

• mare28-
  • 14.3.2012 15:37:41

ma pijem brufen 600 i ne pomaže...isprobala sam valjda sve tablete koje postoje za bolove i ništa ne pomaže....rekla mi je gin da mogu probat sa pilulama ali ja to ne želim piti i nikad neću...druga solucija je da će prestat bolovi nakon poroda...

• mare28-
  • 14.3.2012 15:39:20

smiths baš mi je žao da ne možeš sutra.... 

da nam čim prije ozdraviš....

tralala baš se veselim za sutra....

• tralala
  • 14.3.2012 15:43:07

ja sam otkrila zadnjih nekoliko mjeseci brufen u granulama.... prašak je koji rastopiš u vodi, puca odmah i puno manje me boli! Iako otkad pijem vrkutu su mi manje bolne menge...

smiths i meni je žao što ne možeš sutra, ja ti šaljem pusu za brzo ozdravljenje!

• smiths
  • 14.3.2012 15:43:23
  • Bodova: 2089

nadam se da će biti još koja prilika, ha? pogotovo sad kad krene sunčanije vrijeme....

ak ništa drugo, ak ću biti doma na čuvanju, pozovem vas na kolače i mjerimo koja ima veći trbuh, vidjet ćete, zapamtite kaj sam rekla/napisala.... to će se i ostvariti

al prvo, ne smijemo zaboraviti, na ledinu i ritualno spaljivanje svih zaliha tampona i uložaka

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".