Ginekolozi -pregledi,preporuke,pitanja

PRIKAZ POSTOVA:
  • ivaos
  • 13.7.2010 11:31:47
  • Bodova: 49

netko zna prezime dr ginekologa  iz Šibenske bolnice ime mu je Frane ...unaprijed hvala

• mia84
  • 17.8.2010 17:51:40
  • Bodova: 43

I mene isto zanima da li znate dobru ginekologicu u Zg i još da nije privatnica moj život bi bio bajka!

• saki66
  • 19.9.2010 11:20:00
  • Bodova: 205

[QUOTE=mia84]

I mene isto zanima da li znate dobru ginekologicu u Zg i još da nije privatnica moj život bi bio bajka!

mislim da bi i ja mjenjala ginića, jedan dobar u zg-u

• aylaa
  • 21.10.2010 12:10:55
  • Bodova: 18804

hmm u Rijeci neka dobra teta doktorica??? moja je ludaaaaaa

• binks
  • 28.10.2010 12:16:34
  • Bodova: 26

prije dva dana bila sam na ginekološkom pregledu radi sumnje na policistične jajnike budući da sam djevica  što sam izričito napomenula ,doktorica je meni pokušala napraviti vaginalni utrazvučni pregled kako me previše boljelo ,napravila je na kraju rektalni no ja sada imam blago krvarenje koje prolazi  i konstantnu nelagodu u vaginalnom području. Da li je moguće da je ona meni oštetila himen ?

• tnx-ende
  • 28.10.2010 12:41:24
  • Bodova: 10491

Prvotni odgovor od binks

prije dva dana bila sam na ginekološkom pregledu radi sumnje na policistične jajnike budući da sam djevica  što sam izričito napomenula ,doktorica je meni pokušala napraviti vaginalni utrazvučni pregled kako me previše boljelo ,napravila je na kraju rektalni no ja sada imam blago krvarenje koje prolazi  i konstantnu nelagodu u vaginalnom području. Da li je moguće da je ona meni oštetila himen ?

shit..koja glupača........ naravno da je moguće da ga je oštetila..

• tnx-ende
  • 28.10.2010 12:43:17

Prvotni odgovor od saki66

[QUOTE=mia84]

mislim da bi i ja mjenjala ginića, jedan dobar u zg-u

e sad me zanima što je za vas dobar ginekolog- naime, poznajem neke koji su prekrasni ljudi, ali površni.....a isto tako i genijalne stručnjake, vrhunskih sposobnosti ali bahati do besvijesti ili pak sirovine...neovisno jel su privatnici ili ne.... nekako mi se čini da jedno 'isključuje' drugo...

editirano 28.10.2010 12:44:27 od meg

• tnx-ende
  • 28.10.2010 12:49:24

moj ginić je predivna osoba... nije neki stručnjak, ali me zato uvijek uputi na doktora koji je savršen za određeno pitanje... uvijek mi da dvije opcije- privatno ili državno, ili muško ili žensko... i do sad je bio savršen savjetodavac ;))))))

a čujte, nijedan doktor nije katica za sve...hihihi..ovisi kaj kome treba, svaki se specijalizira za neki problem.......to vam je tako...

• renatasa
  • 28.10.2010 12:50:45
  • Bodova: 4319

meg, jel ti to socijalni ginić?

• tnx-ende
  • 28.10.2010 12:56:31

ovaj savjetodavni je...

on mi nikad ništa ne radi, samo pričamo ko kod šrinka i onda mi veli kam trebam ići..... prošli put me uputio na vrhunskog stručnjaka za miom... i to je bio peace of cake..ali sam se onda zeznula pa ga nisam pitala za IVF, nego me taj stručnjak uputio na nekog tamo svog..pa je propalo ...... ne zna taj davat savjete..

editirano 28.10.2010 13:00:00 od meg

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".