Cista, operacija ciste na jajnicima

PRIKAZ POSTOVA:
Pa ta gnojna nije cista vec tumor. Ja sam isla kod doktora upravo zbog bolnog odnosa i ne smijem ni imati odnose jer bi mi pukla sto ne smije da se desi mogla bi dobiti sepsu i onda problem da mi moraju ukloniti imatericu i jajnike...ali to ne daj Boze...laparaskopija da li je to operacija operativno ili laserski?

Kod mene je vodena cista, ali isto kao i ti imam problema sa bolnim odnosima. Moja prijateljica je radila laparaskopiju, nije nista strasno.

Evo ti linkovi pa mozes procitati sve sto te interesuje o laparaskopiji.
Sretno ti!

• sopilja
  • 28.4.2009 22:10:41
  • Bodova: 6
Maslačak-sa, da sam bar ranije pročitala ovaj drugi link!
Bila na laporoskopskoj operaciji prije 20 dana. Imam loše iskustvo s anestezijom, s onim zrakom koji se upuhuje u područje trbuha... jako sam se namučila i sve što je navedeno u linku snašlo me je.  Sutra idem na prvu kontrolu. Znam da je moj doktor napravio sve u redu, imam povjerenja, ali ja sam i sebe samu iznenadila kako se sporo oporavljam i kako je teško bilo prvih 10 sati nakon operacije. (radilo se o laporoskopskoj operaciji  ciste na jajniku).
smiley_86

• atina
  • 29.4.2009 17:02:43
  • Bodova: 281
I ja imam cistu na jajniku.. radila sam CA 125 i bio je u redu.ali ipak je ginekolog predložio da to riješim laparoskopijom, međutim mene je ipak nekako strah dirati u jajnik pa sam odlučila još malo pričekati s tim...idem na redovite kontrole pa se nadam da će i puknuti sama od sebe...
A sam zahvat opće nije kompliciran...danas je to rutina

• alenkasb
  • 29.4.2009 17:50:06
  • Bodova: 2492
ja se spremam na jednu laparaskopiju bruha
vjerovatno na jesen-malo me strah

Prije 3 mjeseca sam imala operaciju ciste na jajniku, koja je uradjena klasicno, ne laparaskopski, pa me sada interesuje da li je neko radio to na taj nacin i da li je imao problem da uvecanim stomakom nakon operacije. Moram napomenuti da imam jako velik rez i da mi je stomak prije operacije bio ravan da bi sada bio potpuno ispupcen kao nadut i to se ne mijenja.

• sopilja
  • 1.5.2009 22:08:53
  • Bodova: 6

ALENKA SB,

pazi , ako imaš bruh jednjaka, upozori kirurga! Moja osobna iskustva su jako loša.smiley184

pročitaj drugi link od maslačke!

ne želim nikome moju patnju!smiley_61

• alenkasb
  • 2.5.2009 13:30:35
  • Bodova: 2492
imam pupčani bruh
nije opasan ali me opet strah

• anii25
  • 4.5.2009 15:50:51
  • Bodova: 3722
Ja sam imala čokoladnu cistu na desnom jajniku, bila sam na laparo - moje iskustvo u vezi svega (operacija, oporavak) je super....smiley1

• dinaa
  • 9.5.2009 15:17:47
  • Bodova: 3
hi,hocu da vas pitam kako je to imati vodenu cistu na jajnicima?simptomi?lecenje?puno pozdrava i svi sto imaju probleme puno srece ....dina19

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".