Bol u prsima

PRIKAZ POSTOVA:
  • magnolija
  • 16.9.2009 8:45:44
  • Bodova: 32350

onda nije srčani mišić to traje duže ,

odi kod doktora , da te detaljno pregleda nezezaj se s tim
evo moju mamu doktor šalje u bolnicu na pretragu , jer nevjeruje ambulantnim pretragama , pa ipak da malo čačkaš po tome nebi bilo loše

• zara
  • 16.9.2009 8:49:50
  • Bodova: 14757
ali neznam više što da napravim,..vadila sam krv,bila na ekg srca,.idući tjedan idem na još jedan ekg,...doktorica kaže da je lako moguće da mi je to sve od kralježnice,..
nisam više pametna!!!

• magnolija
  • 16.9.2009 8:51:43
  • Bodova: 32350
da to bi bilo na tragu tog srčanog mišiča, srce nema mjesta pa onda reagira bolom a u pitanju je nešto drugo,
to se meni javlja
ali samo lupeteam bezveze, čuvaj se draga

• zara
  • 16.9.2009 8:54:18
  • Bodova: 14757
hvala ti draga,...nadam se da nije ništa i da če se smirit!
ali osječaj je jako neugodan!!!smiley13

Moderator(ica)
  • malena
  • 16.9.2009 9:32:45
  • Bodova: 31297
to se  i meni zna desit ,jako cesto mi se desavalo kad sam isla  u skolu pa stres,skola ,posao sve skupa,znalo mi se desit da me takva bol presjece pa da ostanem bez zraka,.dobro tad mi srce nije radilo bas tj neradi -normalno-neg onako preskakalo ritmove ,... draga to je stres ali moguce je i propuh pa te tu probode ... dali ti se siri ispod pazduha tj od pazduha pa do kuka?? da nije ipak podrebrica??? jer moju mamu je bolilo tako pa je dobila "vodu" upalu podrebrice (jaka bol)smiley13

• slim
  • 16.9.2009 16:27:57
  • Bodova: 13724
Prvotni odgovor od zara

ali neznam više što da napravim,..vadila sam krv,bila na ekg srca,.idući tjedan idem na još jedan ekg,...doktorica kaže da je lako moguće da mi je to sve od kralježnice,..
nisam više pametna!!!

Ekg je nista i pomocu njega malo stvari se moze vidjeti.
Uradi ti ultrazvuk srca,ako vec zelis biti sigurnasmiley1.
Tako se sve vidismiley1.

edit:
jos samo da napisem da je moguce da su ledja u pitanju ili reumasmiley1

Slim2009-09-16 16:31:28

ii meni se ponekad deshava taj bol ..

• nensi
  • 22.9.2009 8:42:42
  • Bodova: 16174
Prvotni odgovor od malena

to se  i meni zna desit ,jako cesto mi se desavalo kad sam isla  u skolu pa stres,skola ,posao sve skupa,znalo mi se desit da me takva bol presjece pa da ostanem bez zraka,.dobro tad mi srce nije radilo bas tj neradi -normalno-neg onako preskakalo ritmove ,... draga to je stres ali moguce je i propuh pa te tu probode ... dali ti se siri ispod pazduha tj od pazduha pa do kuka?? da nije ipak podrebrica??? jer moju mamu je bolilo tako pa je dobila "vodu" upalu podrebrice (jaka bol)[IMG]http://www.zena.hr/forum/smileys/smiley13.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="smiley13" />

istina,to ti je sve od stresa!!mene zna snazno zaboljeti,neka tupa bol,ostane bez zraka,zna medobro poplasiti!!ne boj se,to je sve normalno!!ja sam st pod stresom,takoda stalno me zica!!nekad mi ponetsane zraka,nemogu udahnuti normalno,uzas!!tosu sokovi!!
nekada me zna snazno zaboljeti preko ramena kao da me neko bicem opali,valjda zila poskoci!!mozda je i to od srca??

• naomi21
  • 8.2.2010 19:25:30
  • Bodova: 26

moguce da je panica ataka, to je cesta bolest kod mladih. jedan moj prijatelj ima, te je imao sve tvoje simptome samo sto kad bi njega to uhvatilo otkucaji srca bi mu bili preko sto..sve je to od stresa. njemu se to dogodilo kada je poceo raditi na odgovornom radnom mjestu. sada pije lijekove vec godinu dana, i vise mu se nije ponovilo.

• nebi
  • 11.2.2010 18:12:48
  • Bodova: 20325

zara jesi probala pit nesta za smirenje???????ja se slazem sa suncicom moza imas obveza prek glave pa stres te drma.ima dosta  mladih koji imaju iste probleme ja sam zato i dobila xanax mene bi zaboljelo oko srca pa ruke trnu pa srce lupa al vazno je ostat pribran i probat uzdisat  na nos sa zatvorenim ustima duboko pa izdisaj na usta al polako .sigurno ce ti se vrtit al ne plasi se jer tad prorade srcani misici.meni je kardiolog rekao da srce ne moze boljet vec srcani misic,inzistiraj da ides na sve pretrage draga drzim fige da ti bude bolje ..

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".