Odredjivanje spola djeteta

PRIKAZ POSTOVA:
  • malenaa
  • 5.10.2008 23:34:41
  • Bodova: 358
Da li postoji precizno odredjivanje pola djeteta, mislim prije zaceca? Meni se kineska tabela nije pokazala tacna smiley13

Moderator(ica)
  • ella-ri
  • 6.10.2008 9:19:30
  • Bodova: 6439

Vjerujem da ne postoji... Sve je to ša-la-la-la-la-la-laaaa

Meni je kineska točno pokazala.
Kada je več otvorena tema...evo da upotpunim temu...staviti ću kinesku tablicu

Dob majke u vrijeme začeća (godine)

Mjesec
začeća

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Sječanj

C

D

C

D

C

D

D

C

D

C

D

C

D

Veljača

D

C

D

C

D

D

C

D

C

D

C

D

C

Ožujak

C

D

C

C

D

C

D

D

D

C

D

C

C

Travanj

D

C

D

C

C

D

D

C

C

D

C

C

C

Svibanj

D

C

D

C

D

D

C

C

C

C

C

D

C

Lipanj

D

D

D

C

C

C

D

D

D

C

C

D

C

Srpanj

D

D

D

C

C

D

D

C

C

D

D

D

C

Kolovoz

D

D

D

C

D

C

C

D

D

D

D

D

C

Rujan

D

D

D

C

C

D

C

D

C

D

D

D

C

Listopad

D

D

C

C

C

D

C

D

C

D

D

C

C

Studeni

D

C

D

C

C

D

C

D

C

C

C

C

D

Prosinac

D

C

D

C

C

C

C

D

C

D

C

C

D

Dob majke u vrijeme začeća (godine)

Mjesec
začeća

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

Sječanj

D

D

C

D

D

C

D

C

D

C

D

C

D

Veljača

C

C

D

C

D

D

C

D

C

D

C

D

C

Ožujak

D

D

D

D

C

D

D

C

D

C

D

C

D

Travanj

C

C

D

C

D

C

D

D

D

D

C

D

C

Svibanj

C

C

C

C

C

D

C

D

D

C

D

C

D

Lipanj

C

C

C

D

C

C

D

C

C

D

C

D

C

Srpanj

C

C

C

C

C

C

C

D

C

D

D

C

D

Kolovoz

C

C

D

C

D

C

D

C

D

C

D

D

C

Rujan

C

C

C

C

C

D

C

D

C

D

C

D

D

Listopad

C

C

C

C

C

D

D

C

D

C

D

C

D

Studeni

C

C

C

D

D

D

C

D

C

D

C

D

D

Prosinac

D

D

D

D

D

D

D

C

C

C

D

C

D

ELLA-RI-2008-10-06 09:37:40

Moderator(ica)
  • ninka
  • 6.10.2008 10:19:27
  • Bodova: 16763
Ja ne vjerujem u to...a ne bih ni voljela da mogu odrediti spol dijeteta ubuduće...

• sneki
  • 6.10.2008 10:25:03
  • Bodova: 6838
....hehehhehhe, moj tata navodno uvijek zna pogoditi i kaže da ima fora u tome...ali neće reći smiley173

• erika12
  • 6.10.2008 10:55:41
  • Bodova: 1681
Jutro drage!
Iako to ne podržavam, odnosno da se prije začeća ide planski na određeni spol djeteta, jer meni se to čini sve nekako zaostalo, i imavši spoznaju o tome kakva se sve djeca mogu roditi, sve šta može biti, ne daj bože, neka bolest i slično, pa još da izvojevam šta da bude. Moš si mislit. No svako ima pravo na svoje mišljenje, pa evo. Naišla sam na par znanstvenih statistika o tome, pa ukratko ovako:
- za dječake: najviše dječaka da se rodilo ako su bili začeti u vrijeme ovulacije i to u sex pozi sa najizravnijom penetracijom tako da spermići lakše dođu do svog cilja
- za curice: najviše curica se rodilo u svim ostalim slučajevima, zato jer su spermići cure izdržljiviji (već u tom obliku haha) i nije bitno da li je ovulacija ili  nije i koja je poza, odnosno ne mora biti najizravnija penetracija.
To je sve otprilike tako pisalo, pisalo je još toga, ali ovo je bilo ono glavno, pa ko voli nek izvoli. I javi nam se sa rezultatima pa da znamo dal funkcionira.

Pusa.

• lorika26
  • 6.10.2008 10:59:20
  • Bodova: 2163
 Balloon%20Heart hej cure ja sam si printala tu tablicu, i koga god smo provjeravali točno je ispalo, još nikome nije pogriješilo, ma tko to više zna............al je fora

• lorika26
  • 6.10.2008 11:04:13
ja sam opet čula da poza nikako ne utječe, a kao tih tjedan plodnih dana podjeliš u dvije skupine prva četiri plodna dana curica-dan ovulacije i dva poslije dečko..........
i kao ako mužić čuva spermiće do dana ovulacije dečko, ako stalno se keksate do ovulacije curica, pa to bi bilo to prvo pravilo...........tako navodno kaže medicina, baš kad nađem stavit ću.............

• lorika26
  • 6.10.2008 11:05:01

• erika12
  • 6.10.2008 11:06:30
  • Bodova: 1681
Joj ma ja ti to ništa ne vjerujem, ona šta mora biti biti će, nego sam našla tu statistiku kad sam tražila neke druge stvari. Baš me zanima da li će meni biti točan taj kineski kalendar, budem znala drugi puta kada budem išla kod ginica, samo se nadam da će bebica biti lijepo okrenuta da se vidi da li je curica ili dečko. Joj jedva čekam da znam. 

• -viny-
  • 6.10.2008 11:06:36
  • Bodova: 1771
Da fora je....smiley1meni isto nije točno pokazalo....
ma najbitnije da bude živo i zdravo....i porod što lakše prođe....a sve ostalo...................................

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".