Menstruacija

PRIKAZ POSTOVA:
  • nivea_sk
  • 24.7.2008 12:07:55
  • Bodova: 2
Pozdrav svima :)

Imam jedno pitanje, ali prvo mali uvod;
od 5.10. nisam imala menstruaciju. Radila sam test koji je negativan. Dva puta sam bila na pregledu kod ginekologice. Prvi put kad sam došla prepisala mi je Provera tablete 3x1 5 dana i nakon toga je trebala uslijediti menstruacija, ali nije.. Došla sam drugi put kod nje, radila mi je UZV i sve je u redu. Njen komentar je bio sljedeći: endometrij je zadebljan 10 mm, po svemu ovome što vidim - menstruaciju bi trebala dobiti. Sada samo čekaj. E, mene sad ubije ovo čekanje. Do Kad? Igra živaca radi svoje.. Nemrem si pomoći.. Nikako se dočekati. Je li tko bio u sličnoj situaciji?
nivea.sk2008-07-24 12:09:34

• nivea_sk
  • 24.7.2008 18:57:29
  • Bodova: 2
..ah, nitko ništa :) smiley1

• nensi
  • 25.7.2008 8:56:38
  • Bodova: 16174
prvo nam dobrodasla!!!i nadam se da cemo se dugo tipkati!!
mozda je to normalno(neznma koliko god imas,ali mozda ti se nije samo ustalilo.moguce da i zbog stresa ne dobivas,nadam se da nije neki problem.menis e to desavalo kad sam ih tek dobila,dok mi se nije ustalilo,pa se usatlilo nakon nekog vremena.nekad ne bi dobivala kadazbog stresa.doktorica ti kaze da je sve uredu,to je najvaznije.neznam nsjboljr da se s njom posavjetujes.sretno!!

• linalena
  • 28.7.2008 10:25:14
  • Bodova: 2770
Cure koliko dana vam traje menstruacija?
Meni zadnja dva mjesca traje dva-tri dana, nije uopće obilna niti bolna, jedino kaj sam mentalno za popizditsmiley_163. Nije da se žalim ali ipak mi ne da mira s obzirom da se nadam trudnoći. Uglavnom u 2 mjesecu sam operirala miom a menge prije su mi trajale 4-5 dana i bile ipak malo obilnije, (bilo je onih ugrušaka od kojih sada ni traga) tako su mi i bile prvih nekoliko mjeseci nakon operacije. Netko mi je pričao da su ti ugrušci česti dok se ima miom a s obzirom da sam ga ja dugo imala više ne znam koje je normalno stanje. Ginekolozi se samo smješkaju i jedino kaj ih zanima dal mi kasni.
Sad kad sam ovo napisala shvatih da baš i nema prevelikog smisla postavljati si takvo pitanje kad je stvar super

• adisa
  • 19.1.2009 17:36:38
  • Bodova: 2807

molim vas ako imam menstruaciju npr.svakog 5 u mjesecu je li to znači da mi ciklus traje28 dana.Ja da izračunam ,meni logično 30 dana pa eto samo me to zanima možda griješim.

• irra
  • 19.1.2009 17:53:16
  • Bodova: 41920
Administracija%20temeMenstruacija,

imamo temu, prebacit ćemo.

• adisa
  • 19.1.2009 18:06:19
mene zanima ako mi neko može napisati ako mi menstruacija počinje uvijek  5 u mjesecu koliko mi traje menstrualni ciklus.Je li to onaj pravilni od 28 dana ili od 30 dana ,meni logike nema kada računam, nemam pojma....SRAMOTA

• adisa
  • 19.1.2009 21:02:42
hoće li mi iko odgovoriti?????????????

Moderator(ica)
  • barbiel
  • 19.1.2009 21:18:00
  • Bodova: 12497

imaš na portalu kalendar mjesečnice :)

• adisa
  • 19.1.2009 21:57:43
hvala barbiel, pomogla si mi

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".