Iscjedak. Help!

PRIKAZ POSTOVA:
  • anci8627
  • 27.8.2008 23:38:41
  • Bodova: 101
Iskreno, mislim da to nema veze s trudnoćom, usto imas neredovitu mjesecnicu i tek 16godina, mozda ti se mjesecnica jos uvjek nije stabilizirala i uz to si spavala s momkom pa si dobila takav iscjedak, mada boja nije cudna, jer takva je inace kod zena zadnji, predzanji dan mjesecnice... Savjetujem ti da najnormalnije kao i sve žene otiđeš na ginekološki pregled jer je to normalo i nemaš se čega bojati, radi sebe, a uz to možeš i pitati ginekologa sve nejasnoće i savjete!

• nensi
  • 28.8.2008 8:23:35
  • Bodova: 16174
slazem se sa anci.nemas se cega bojati,najbolje ti je otidi uginekooga,pa ces biti sigurna.mozda ti je samo poceatk menstruacije,ali ti provjeri za svaki sl.

• kejt8644
  • 28.8.2008 20:00:27
  • Bodova: 6
bila danas s mamicom (da, rekoh joj...) al nije radio...tak da idem za dva dana...
ma mene uzasno strah te trudnoce, iako znam da najvjerojatnije nije... :/ panicarim bzvz... fala na pomoci. :*

• kejt8644
  • 29.8.2008 20:46:50
  • Bodova: 6
ginic sutra. :( fak. samo da nisam trudna. :( al nije moglo. fakfakfak. :(

• linalena
  • 29.8.2008 21:18:59
  • Bodova: 2770
Kejt sretno i pohvale za zrelo ponašanje

• amy20
  • 29.9.2008 16:22:37
  • Bodova: 22580
danas mi se pojavil zeleni malo žučkasti iscjedak  i ima li to veze možda što sam prestala piti pilule smiley13

znate koja je to bolest?Jel opasna?

• monyy
  • 30.9.2008 13:57:11
  • Bodova: 2596
mozda da ima,a moze biti i da su gljivice,ja sam jednom u trudnoci dobila gljivice imala sam pojacan iscjedak zuti sa zelenkastim. koristila sam vaginalete i sve je bilo ok

• amy20
  • 30.9.2008 22:16:45
  • Bodova: 22580
hvala idem sutra kod ginekologa pa ću vidjeti što je

• rossa
  • 3.10.2008 8:38:46
  • Bodova: 734
imam pitanje, prije 12tak dana sam popila antibiotik, jel moguće da sad imam ginekološke posljedice? zbunjena sam, doduše, vjerojatno i stres igra veliku ulogu...baš jučer savjetujem legici što da radi kod upale...i pomislim kako ja ništa nemam sretnih pola godine...i ureknem se...uvečer me iz čista mira počelo smetati dolje...prvo malo svrbiti...pa osjećam kako je osjetljivo, kod mokrenja me malo peklo, popila sam uvinog čaja bljuf, i isprala kamilicom, preko noći sam imala vrećicu kamilice, sad kao da je malo bolje no kod mokrenja me malo kao svrbi...ne znam dal da idem po urosal? nije ništa strašno....a ne znam od čeg je

Trebam pomoć...nisam znala gdje drugdje da pitam ovo...
dakle,u petak,17,10,2008 sam prvi put spavala s dečkom..ali oboje glupi,BEZ ZAŠTITE!
naravno da me sad hvata panika...oko 26 bih trebala dobit mengu..pomislila sam da sam ju dobila jučer,ali to je bio samo neki smeđi iscjedak koji ostaje samo na gačicama a nema ga na wc papiru.dal postoji mogućnost da sam trudna??ne bi htjela ginekologu(bar ne još)jer imam samo 14 godina...i znam da sam glupa i jadna što s ovoliko godina idem spavat s dečkom...ali ne mogu vratiti vrijeme...       molim vas,pomozite!!!!

Ok
SKOK NA STRANICU:  

SKOK NA FORUM:

žena.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice žena.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice žena.hr kliknite na "Slažem se".